Samochód do ślubu

Jednym z istotnych elementów planowania dnia ślubu jest wybór dotyczący samochodu do ślubu , którym Młoda Para będzie w tym dniu podróżować.

Limuzyna do ślubu

Bardzo często pierwszym samochodem, jaki przychodzi na myśl o ślubie jest: biała limuzyna. A wybierać jest z czego. Liczne wypożyczalnie samochodów posiadają w swojej ofercie dostojne ślubne limuzyny, takich marek jak słynny Lincoln czy bardzo stylowy Cadillac.

Limuzyna wcale nie musi być jednak 8 osobowa i biała. Równie dużą popularnością cieszą się ekskluzywne samochody ślubne takie jak BMW 7, AUDI s8, Rolls-Royce, Jaguar czy też

Świetną alternatywą dla długiej limuzyny ślubnej jest stary, klasyczny zabytkowy samochód do ślubu. Może być to piękna i zadbana ślubna Warszawa czy też zjawiskowy ślubny Rolls-Royce. Samochody do ślubu - świetnie w tej roli sprawdzą się również takie auta jak Austin Princess, Mercedes klasy S czy zabytkowa Syrenka.

Sportowy samochód do ślubu

A może Pan Młody wsiądzie za kierownicę?

Nie ma innego wyjścia, gdy Para Młoda zdecyduje się wybrać na samochód do ślubu jeden ze sportowych samochodów typu dwuosobowy czerwony Ferrari 512 TR czy Porsche Carrera.