Obsługa barmańska

Obsługa barmańska na wieczorze Panieńskim

Kiedy wybieramy się do klubu na jakąś imprezę, zwłaszcza, jeśli ma to być impreza zorganizowana, jeśli idziemy jakąś większą grupą, ważne jest dla nas to, jak zostaniemy obsłużeni. Bardzo duży wpływ bowiem na jakość wieczoru i naszej zabawy ma w klubach zawsze obsługa barmańska. Ludzie, którzy nas obsługują muszą być mili i sympatyczni, nie mogą być dla nas opryskliwi, muszą zachowywać się naprawdę na profesjonalnym poziomie. Jeśli tak jest, jeśli jest to naprawdę profesjonalny bar czy klub, możemy być pewni, że nasz wieczór będzie naprawdę udany i będziemy się dobrze bawić.

Na przykład, jeśli organizujemy dla przyjaciółki, która niebawem ma wyjść za mąż, wieczór panieński, klub musi być sprawdzony. Dobrze jest wybrać się tam wcześniej, zobaczyć, jakie panują warunki, jaka jest obsługa za barem, jak się zachowuje, czy ludzie są sympatyczni. Jeśli załatwiamy wieczór tylko dla nas, wynajmujemy lokal, trzeba dogadać się z właścicielem lub menadżerem, żeby obsługa barmańska była na najwyższym poziomie. Zdecydowanie jeśli płacimy za wynajem, to mamy święte prawo wymagać tego od właścicieli. Ma to być wieczór niezapomniany dla naszej przyjaciółki i trzeba rozplanować go dokładnie co do minuty. Można również porozmawiać z właścicielem lokalu jakie atrakcje mógłby nam zaproponować, aby wieczór nieco urozmaicić, żeby nie robić zwykłej potańcówki i ploteczek przy stoliku, ale żeby był to naprawdę pełen wrażeń, wspaniały wieczór. Należy bowiem do ostatnich, które przyjaciółka przeżyje w stanie „wolnym”.

Dobrze też zaplanować z kelnerkami czy kelnerami wszystko dokładnie, tak, żeby obsługa barmańska wiedziała, kiedy na przykład podać drinki, kiedy przynieść szampana a kiedy wkroczyć z tortem. Jeśli zaplanujemy wszystko dokładnie, będziemy mogli mieć pewność, że wieczór się uda i że przyjaciółka będzie nam wdzięczna za tak dobrą organizację. Tak samo sprawa wygląda, kiedy organizujemy jakąkolwiek inną imprezę w lokalu, barze, czy klubie. Warto zawsze wcześniej porozmawiać z obsługą i menadżerami, żeby wszystko poszło dokładnie tak, jakbyśmy tego chcieli. Wynajęcie takiego lokalu na cały wieczór jest co prawda niesamowicie drogie, ale jeśli organizujemy na przykład właśnie wieczór panieński, zawsze można złożyć się na ten cel razem z innymi koleżankami, które też będą tam się bawić i wtedy sytuacja staje się dużo prostsza, kiedy dzieli się koszt na kilka bądź kilkanaście osób. A naprawdę warto taką imprezę zorganizować w klubie, zawsze to co innego niż zwykła domówka, inne emocje, atrakcje i wrażenia.