Przyciemnianie szyb

konsultant Ślubny

Przyciemnianie szyb do ślubu

Bardzo wiele osób jest zdania, że przyciemniane szyby, to jedynie wymysł powstały dla designu auta. Nie do końca można się z tym zgodzić, ponieważ dla większości użytkowników samochodów z przyciemnianymi szybami chodzi nie o wygląda, ale o komfort. Zatem przyjrzyjmy się dokładniej, jakie korzyści płyną z takie zabiegu jak przyciemnianie szyb? Na pierwszym miejscu jest niewątpliwie komfort jazdy. Dzięki przyciemnianym szybom zmniejsza się refleks świetlny, co niewątpliwie wpływa na jakość jazdy.

Folia odpowiadająca za przyciemnienie szyb potrafi zmniejszyć również nagrzewanie wnętrza auta nawet o 60 stopni, co bez wątpienia jest bardzo wygodne zwłaszcza w okresie letnim. Tym samy wpływa ona na jakość klimatyzacji, dzięki której w okresie zimowym samochód nie oddaje tak szybko ciepła na zewnątrz. Zatem komfort jazdy jest w tym przypadku niezwykle lepszy. Kolejną korzyścią jest także fakt, że przyciemnianie szyb wpływa także na zwiększenie bezpieczeństwa. Szyby przyciemniane jest gorzej rozbić, co też ma pozytywny oddźwięk w przypadku złodzieja łaszącego się na auto.

Podobnie jest na przykład w czasie wypadku, gdzie przy zastosowaniu folii, zmniejsza się ryzyko rozpryśnięcia szkła, a co za tym idzie zranienia ciała jego odłamkami. Następnym atutem jest również dyskrecja. Wiele osób właśnie z tego powodu decyduje się na przyciemnianie szyb. Zapewne nie jednokrotnie zdarzyło się Państwu sytuacje, w których zwykli przechodnie ciekawie spoglądali do wnętrza samochodu. Dzięki przyciemnionym szybom możemy ze spokojem przewozić rozmaite przedmioty, ponieważ nie będą one widoczne z zewnątrz. Ostatnim wyraźnym atutem jest wygląd. Dla wielu jest to pierwszy atut, który sprawił, że zdecydowali się na przyciemnianie szyb. W dzisiejszych czasach większość bardzo luksusowych aut jest produkowanych z fabrycznie przyciemnianymi szybami. Dlatego też ci, którzy decydują się na profesjonalne przyciemnianie szyb, mogą liczyć na to, że wartość rynkowa ich pojazdu znacznie się zwiększy.